Ermeni Profesör’den Ermenistan’a kapak

Yunus KARAKAYA
16 Ekim 2020

Bildiğiniz gibi Ermeniler tarafından işgal altında tutulan Karabağ’ı kurtarmak için Azerbaycan mücadele ediyor. Malum güçler bugüne kadar işgal ettikleri ve katlettikleri yetmezmiş gibi, iplerini ellerinde tuttukları Ermenistan’ı, durup dururken kaşıyıp, Azerbaycan’ın üzerine saldılar. Azerbaycanlı kardeşlerimiz, Ermenistan’a, gerekli dersi veriyor. Tüm Türkiye olarak Azerbaycan’ın yanında yer alırken ne yazık ki içimizdeki Ermeniler’den bazıları da içlerindeki kini kusuyor. Ancak hem içimizdeki hain Ermeniler’e, hem de Karabağ’ı işgal eden Ermeniler’e, yine bir Ermeni Profesör gerekli cevabı verdi.
Prof. Dr. Ahcik Arat, sosyal medyada Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Rusya’ya seslenen Prof. Dr. Arat, ”Bir Ermeni bilim insanı olarak Ermenistan ve Rusya’ya açık çağrı yapıyorum! Bu savaşı durdurun! Azerbaycan’ın topraklarından çekilin! “çağrısında bulundu.
Prof. Arat’ın dikkat çeken diğer paylaşımı ise şu şekilde;
“Bazı İspanyollar bana; “Türkiye’de ırkçılığa maruz kaldığın için mi buraya geldin?” soruyor… Ben de onlara; “Hayır, bilakis yetim bir Ermeni çocuğu okutup profesör yapan Türk Halkı’nın insanlığını temsil etmek için geldim!” diyorum!
Prof. Arat’ın FETÖ’cülere de ağzının payını vermiş. Arat,kendisine sosyal meyda üzerinden saldıran FETÖ’cülere böyle cevap vermiş
”Şimdi de bir grup FETÖ’cü saldırıp, küfür etmeye başladı…İstiyorsunuz ki; Herkes sizin gibi Türk halkına ve TÜRKİYE’ye Türkiye Bayrağı’na düşman olsun. İstiyorsunuz ki herkes Türkiye hakkında sizin gibi karalama kampanyası yapsın, istiyorsunuz ki; Herkes Atatürk düşmanı olsun!

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükcü’yü sever misiniz, sevmez misiniz bilmem. Ancak geçtiğimiz günlere yaptığı toplantının diğer belediye başkanlarına da örnek olmasını isterim. Utku Başkan’ın 500 günlük görev süresi içerisinde  yaptıkları hakkında AK Partililere brifing vermesi çok hoşuma gitti. Yani siyasette özlediğimiz tablo bu.

KİM BU ?

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yılmaz savunucularından  olan Ümit Aydın, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Aydın, paylaşımında Reis’in adını kullanarak birilerinin etrafta boy gösterdiği ve dolandırıcılık yaptığına dikkati çekmiş.
İşte o paylaşım;

Dolandırıcının bir tanesi Cumhurbaşkanımızın yanına kadar giriyor
Teşkilatçı olanlar bilir Cumhurbaşkanımızın değil 10 adım, 100 metre yaklaşamazsın.
Yaklaşman için belli şartlar vardır.
Bu üç kâğıtçı adam, öğretmeni dolandırmış polisi dolandırmış….
Kendini Cumhurbaşkanı özel danışmanı olarak da tanıtmaktan imtina etmiyor
Şimdi şunu sormak lâzım Benim gibi partisini bağlı davasına bağlı insanların küçücük bir yazısını not alıp görenler, meclis üyeliği listesinden çıkartmaya çalışanlar bu tür insanların varlığını neden görmezler?
Bu adamlar bu ahlaksızlar neden niçin görülmez?

Duman: İnsanlığın tarihi pandemilerin de tarihidir

Kısa günün karı…